DROGI POMORZA Radia Gdańsk odwiedziły Redę

12-08-2019 | Aktualności, Galeria, Kultura I Rozrywka

Reporterzy Radia Gdańsk, w ramach wakacyjnej trasy „Drogi Pomorza”, przez całe lato odwiedzają ciekawe miejsca naszego regionu. W miniony piątek, 9 sierpnia, radiowa ekipa zainstalowała się w redzkim amfiteatrze. W dwugodzinnym programie na żywo gośćmi redaktor Magdy Szpiner byli: burmistrz Krzysztof Krzemiński, który przedstawił Redę jako atrakcyjne miejsce dla mieszkańców i odwiedzających; Adam Mierzejewski, dyrektor Aquaparku, stale rozwijającego się obiektu, który od otwarcia w 2016 roku odwiedziło już ponad 2 miliony osób oraz Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury, który opowiedział o wydarzeniach kulturalnych nie tylko podczas letniego sezonu. Mamy nadzieję, że program zachęcił słuchaczy Radia Gdańsk do odwiedzenia Redy z pięknym Rodzinnym Parkiem Miejskim, unikatowym Aquaparkiem z rekinami i Fabryką Kultury, organizującą przez cały rok atrakcyjne zajęcia i koncerty.

tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek