Zaznacz stronę

Co nowego w projekcie Pomorski Broker Eksportowy

14-05-2019 | Aktualności

Unijny projekt Pomorski Broker Eksportowy wspiera aktywność eksportową małych i średnich firm z regionu województwa pomorskiego. Działania w projekcie dają możliwość prezentacji potencjału eksportowego przedsiębiorstw poprzez udział w targach i misjach gospodarczych. Broker stwarza także okazję do udziału w konferencjach i seminariach poświęconych rynkom zagranicznym oraz wspiera działania proeksportowe firm grantami i bezpłatnymi usługami świadczonymi przez brokerów.

W ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy  w najbliższym czasie organizowane są następujące wydarzenia dla firm rozwijających działalność eksportową i planujących rozpocząć sprzedaż zagraniczną:

Misja gospodarcza do Chin

Pekin – Dalian

17-25.06.2019

Branża: meblarska, ubranka dziecięce

Misja rozpocznie się w Pekinie. Przedsiębiorcy wezmą udział w spotkaniach B2B, wizytach studyjnych oraz seminarium gospodarczym. Następnie uczestnicy misji udadzą się do Dalianu – jednego z największych portów świata, ośrodka przemysłowego i biznesowego

Więcej informacji i zgłoszenia: https://bit.ly/2K9erSO

Misja gospodarcza do USA

Stany Zjednoczone Ameryki

03.11.2019 – 13.11.2019

Branża: ICT

Wyjazd na misję pomoże firmie zdynamizować ekspansję zagraniczną w oparciu o merytoryczne spotkania z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych, ekspertami, mentorami oraz przedstawicielami przedsiębiorstw z rynku amerykańskiego.

Więcej informacji i zgłoszenia: https://bit.ly/2Jk3EDR

Seminarium „Rozszerzanie działalności biznesowej na rynek Stanów Zjednoczonych”

Gdańsk, 17 maja 2019 r.

Branża: wszystkie branże

Biorąc udział w organizowanym wraz z Amerykańską Izbą Handlową w Polsce seminarium dowiesz się m.in.: jak wejść na rynek Stanów Zjednoczonych i prowadzić działalność gospodarczą w USA.

Więcej informacji i zgłoszenia: https://bit.ly/2Xi60pK

Seminarium „Kierunek Meksyk”

Gdańsk, 27 maja 2019 r.

Branża: wszystkie branże

Wraz z Ambasadą Meksyku w Warszawie oraz  Konsulatem Honorowym Meksyku w Gdańsku serdecznie zapraszamy na seminarium biznesowo-gospodarcze „Kierunek Meksyk”. Celem seminarium jest przedstawienie pomorskim przedsiębiorcom możliwości rozwoju dla polskich firm w Meksykańskich Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji i zgłoszenia: https://bit.ly/2vSFRT3

 

 

Skip to content