Zaznacz stronę

Trzeci maja na sportowo w MTK

04-05-2017 | Aktualności

W ramach rodzinnego festynu na stadionie MOSiR w Rumi  rozegrany został mecz piłki nożnej Oldboye i Dziennikarze Trójmiasta kontra Reprezentacja Małego  Trójmiasta Kaszubskiego w składzie której zagrali Radni Redy Leszek Hebel i Łukasz Lesner.

W przerwie wystartowały sztafety na hulajnogach  i wyścig w toczeniu „piłek EURO U-21” pomiędzy władzami i pracownikami Urzędów z Redy, Wejherowa i Rumi.

W sztafecie jako pierwsza przekroczyła linię mety Reda, której zwycięstwo w głównej mierze zapewnił Burmistrz Miasta Krzysztof Krzemiński, natomiast w toczeniu piłek najlepsze okazało się być Wejherowo.

Równolegle z początkiem drugiej połowy meczu w Rumi, na stadionie Gryfa Wejherowo rozpoczął się mecz charytatywny Samorządowcy  Powiatu Wejherowskiego – Księża. Celem meczu była zbiórka ofiar i licytacja dla Karola Barcza, 13 letniego mieszkańca Wejherowa chorego na eozynofilowe zapalenie przewodu pokarmowego, chorobę Leśniowskiego – Crohna i padaczkę, który potrzebuje środków na leczenie.

Ostatecznie mecz Oldboye i Dziennikarze Trójmiasta – Reprezentacja MTK zakończył się wynikiem 5:4 dla MTK, a w meczu Samorządowcy  Powiatu Wejherowskiego – Księża podium obieli samorządowcy, którzy pokonali księży 6:4.

 

Fot. Michał Kaczmarek

Skip to content