Zaznacz stronę

Bezpłatne seminarium „Osoby niepełnosprawne na rynku– prewencja wypadkowa”

05-10-2017 | Aktualności

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizują bezpłatne seminarium zatytułowane „Osoby niepełnosprawne na rynku– prewencja wypadkowa”

Spotkanie odbędzie się 10 października w godzinach od 9.00 do 15.00 w sali konferencyjnej Wejherowskiego Centrum Kultury przy  ul. Sobieskiego 255. Podczas spotkania będzie okazja, żeby posłuchać i porozmawiać osobiście ze specjalistami z Centrum Integracja Gdynia (prawnikiem, psychologiem, specjalistą ds. niepełnosprawności), zajmującymi się na co dzień aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością. Będzie też możliwość kontaktu ze specjalistą z PFRON, zajmującym się dofinansowaniami wynagrodzeń takich pracowników. Seminarium przeznaczone jest zarówno dla osób z niepełnosprawnościami poszukujących  pracy, jak i dla pracodawców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Poza rolą informacyjną pełni ono funkcję łączenia środowiska, wymiany doświadczeń i kontaktów.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc dobrze jest wcześniej potwierdzić swoje przybycie pod adresem mailowym gdynia@integracja.org

Budynek jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

W zgłoszeniu należy również zaznaczyć ew. potrzebę tłumaczenia seminarium na Polski Język Migowy.

Skip to content