Zaznacz stronę

Jubileuszowe Forum Przewodniczących

05-06-2017 | Aktualności, Galeria

W dniach 2-3 czerwca 2017 r. odbyło się jubileuszowe, z okazji dziesięciolecia istnienia,, Forum Przewodniczących Rad Gmin i Powiatów Pomorza, którego pracami kolejny już rok kieruje Kazimierz Okrój, Przewodniczący Rady Miejskiej w Redzie.

Przybyli goście wysłuchali sędziego Jerzego Stępnia – prawnika, senatora I i II kadencji (1989-1993), wiceministra spraw wewnętrznych i administracji (1997-1999), sędziego Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, w latach 2006-2008 prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Tematem wystąpienia były zagadnienia dotyczące aktualnych problemów decentralizacji.

W drugiej części spotkania pani Ewa Bosy – dr prawa, (specjalność prawo administracyjne i finanse publiczne); ekspert w zakresie ustroju i zadań jednostek samorządu terytorialnego

posiadająca certyfikat Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Zielonej Górze, w przeszłości przewodnicząca rady gminy oraz komisji rewizyjnej, wykładowca z zakresu finansów publicznych i prawa zamówień publicznych w Międzynarodowej Szkole Handlu i Finansów w Warszawie przeprowadziła szkolenie pt. „Interes Prawny Radnego”.

 

Skip to content