Zaznacz stronę

MDK zaprasza na kabaret

10-01-2016 | Aktualności

Zapraszamy na ponad godzinną dawkę dobrego humoru na najwyższym poziomie w wykonaniu Kabaretu Czwarta Fala z Kielc! Już 31 stycznia grupa wystąpi w Fabryce Kultury. Bilety do nabycia w kasie Fabryki Kultury (ul. Łąkowa 59A, Reda) w cenie: 15 złotych. Kabaret rozpocznie się o godzinie 18:00.

Kabaret Czwarta Fala to stosunkowo młoda ale już doświadczona grupa, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych i niedorzecznych aspektów, pozornie zwyczajnych sytuacji.
Bardzo specyficzny styl poczucia humoru prezentowanego przez Zespół ma swoje odzwierciedlenie w tematyce poszczególnych skeczy ale każdy z nich jest tak rozbudowany tekstowo i wizualnie by wszyscy widzowie, niezależnie od wieku, znaleźli coś, co przyciągnie ich uwagę.
Świadczą o tym zdobyte nagrody publiczności oraz liczne zaproszenia na występy w całej Polsce.

Do tej pory zespół zdobył nagrody między innymi na:
1. Przeglądzie Kabaretów w Inowrocławiu- I miejsce
2. IV edycja konkursu „Skecz na Scenę” w Kielcach- II miejsce
3. Udział w eliminacjach regionalnych Przeglądu Kabaretów „PAKA”
4. Przegląd Kabaretów KOPYTKO w Toruniu- I miejsce
5. Przegląd Kabaretów KOPYTKO w Toruniu- Nagroda Publiczności
6. Kabaretowe Mistrzostwa Świata- zwycięstwo w eliminacjach
7. Międzynarodowy Kampus Artystyczny- FAMA- zwycięstwo w eliminacjach regionalnych w Poznaniu i uzyskanie zaproszenia na Finał w Świnoujściu

Kabaret najbardziej znany jest z numeru Pośredniak – czyli Kloc i Wentyl w akcji. Dwóch nie do końca rozgarniętych i nie do końca odpowiedzialnych ludzi dostaje nadzwyczaj odpowiedzialne stanowisko pracy. Co z tego wyniknie? Na pewno nic dobrego.

kabaret4fala

Skip to content