Zaznacz stronę

Zaproszenie na „warsztaty śmiechu”

16-12-2015 | Aktualności, Seniorzy

JOga Śmiechu_Strona_1

Śmiech to zdrowie – po warsztatach dowiesz się, co to znaczy w praktyce!

Wróć na chwilę do szczerej, dziecięcej i beztroskiej radości.

Każdy może się śmiać bez powodu i poczucia humoru – na takiej koncepcji opiera się joga śmiechu i prowadzi ona do radosnego, rozbawionego stanu umysłu w sposób naturalny. Łączy bezwarunkowy śmiech z ćwiczeniami oddechowymi.

Przyjdź i poznaj jogę śmiechu – praktykę, dzięki której doświadczysz śmiechu z lat dziecięcych – bezwarunkowego, beztroskiego i prosto z Twojego wnętrza.

Joga śmiechu pozwala przypomnieć sobie, jak „ja się śmieję” bez żadnych barier, ograniczeń. Jest okazją do wspólnej, zdrowej zabawy, momentem na relaks i porzucenie złych emocji. Powrotem na chwilę do szczerej, dziecięcej i beztroskiej radości.

Zalecany niekrępujący ruchów strój (niekoniecznie sportowy) i woda do picia.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia!

Warsztaty prowadzi Katarzyna Szafarczyk – Certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu, założycielka Klubu Śmiechu Gdańsk; realizatorka projektów dla trójmiejskich Seniorów: „Akademia Radości”, „Śmiech to zdrowie”, „Dawne Pasje – Nowe możliwości”, trener „Terapii Śmiechem” w Akademii Walki z Rakiem, w oddziale Gdańsk; ekspert w Strefie Zdrowia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.
Realizuje się dzieląc się z innymi swoją radością, optymizmem, doświadczeniem i sposobami na zdrowsze życie. Pragnie zarażać zdrowymi nawykami.

Podczas spotkania z Katarzyną Szafarczyk poznamy także gamę naturalnych kosmetyków i co to jest facefitness….

JOga Śmiechu_Strona_2

Skip to content