Zaznacz stronę

MDK zaprasza na koncert SARSY

18-06-2015 | Aktualności, Kultura I Rozrywka

Zapraszamy na koncert niezwykłej artystki, uczestniczki programu The Voice of Poland. 21 czerwca (niedziela) o godzinie 19:00 w Fabryce Kultury wystąpi Sarsa Markiewicz !

Bilety w przedsprzedaży – 18 złotych, w dniu koncertu 20 złotych do nabycia w kasie Fabryki Kultury (czynna: pon-pt 9:00-21:00, sb-ndz 10:00-18:00).

Sarsa Markiewicz- wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, gra na ukulele, gitarze i instrumentach klawiszowych, laureatka wielu konkursów muzycznych. Uczestniczka programu The Voice of Poland, w oryginalnym stylu dostała się do programów na żywo razem z drużyną Tomsona i Barona z Afromental.
Udział w wielu projektach muzycznych pozwolił jej wykształcić indywidualny styl szlachetnego, tanecznego popu. Sarsa wywodzi się z muzyki alternatywnej – zaczynała z zespołem grającym alternatywnego rocka: FLUKTUA.
Pasję muzyczną łączy ze swoim wykształceniem i pracą zawodową muzykoterapeuty m.in. z dziećmi upośledzonymi, czy relaksując pacjentów u stomatologa m.in. autorską techniką terapii akustyczno-wibracyjnej.

sarsa-topbaner

Skip to content