Zaznacz stronę

Koncert Świąteczny w Szkole Muzycznej w Redzie

01-12-2015 | Aktualności, Kultura I Rozrywka

Wzorem lat ubiegłych Prywatna Szkoła Muzyczna w Redzie organizuje Przegląd Pastorałek. Jest to już 5 – ta edycja tego konkursu, do którego zapraszamy dzieci z przedszkolnych grup 4- i 5-latków oraz uczniów szkół podstawowych.

Konkurs odbędzie się 12 grudnia 2015 r. od godziny 9:00 w budynku Prywatnej Szkoły w Redzie przy ul. Norwida 59. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły drogą listowną, faksem pod numerem 58 678 47 32 lub e-mailowo sekretariat@edureda.pl do 4 grudnia 2015 r. Regulamin i karta zgłoszenia na naszej stronie internetowej www. edureda.pl

Laureaci V Przeglądu Pastorałek wystąpią z koncertem 20 grudnia 2015 r. o godz. 10:15 w kościele p.w. Św. Antoniego w Redzie przy ul. Fenikowskiego 4, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców Redy.

Również uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej w Redzie zapraszają mieszkańców Redy na Koncert Świąteczny, który będzie miał miejsce w kościele p.w. Św. Antoniego w Redzie 15 grudnia 2015 r. o godzinie 17:00. W programie, w którym wystąpi chór szkoły muzycznej, zespół wokalno-instrumentalny oraz uczniowie grający na instrumentach, znajdą się kolędy, pastorałki oraz utwory związane z Bożym Narodzeniem.

Zapraszamy serdecznie na te wszystkie wydarzenia, aby wspólnie cieszyć się nadchodzącym czasem tych jedynym w swoim rodzaju Świąt.

Drodzy
Skip to content