Zaznacz stronę

Zapraszamy na spektakl „Tulla” wg Güntera Grassa

17-10-2014 | Aktualności

tulla plakat900Teatr Zajechał jest projektem z wieloletnią tradycją, w którym sztuka teatralna opuszcza mury instytucji, żeby wyjść na spotkanie widza w miejscach mu najbliższych – bibliotekach, świetlicach, domach kultury, parafiach.

Tej jesieni Teatr Zajechał po raz pierwszy zagości w progach Małego Trójmiasta Kaszubskiego!

Teatr Gdynia Główna i Miejski Dom Kultury w Redzie zapraszają na spektakl „Tulla”, który odbędzie się 22 października o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Derdowskiego 3.

Tulla

według Güntera Grassa // adaptacja, reżyseria i wykonanie: Ida Bocian / konsultacje reżyserskie: Ewa Ignaczak, Magdalena Płaneta / Teatr Off de BICZ

Opowieść o dorastaniu, w której historia dziewczyny mieszkającej we Wrzeszczu staje się pretekstem by, przedstawiając jej proste, smutne życie, odnaleźć w nim to, co powinno być wartością uniwersalną. Przejmująca opowieść o człowieku, który niejako samotnie staje się dorosłym, zostawia w widzach uczucie zrozumienia i współczucia, a jednocześnie nieodparte pragnienie „wzięcia sprawy naszego życia w swoje ręce” i nonkonformizmu.

 

Skip to content