Zaznacz stronę

UWAGA – zamknięty przejazd przez most na Kanale Łyskim

22-10-2014 | Aktualności

W związku z realizacją inwestycji: „Przebudowa obiektu mostowego wraz ze skrzyżowaniem w ciągu ul. Kazimierskiej i ul. Obwodowej w Redzie” informujemy, że w dniach 24 – 25 – 26 października 2014 r. (piątek – sobota – niedziela), nastąpi całkowite zamknięcie ruchu drogowego na terenie budowy tj. na odcinku od mostu na rzece Reda – ul. Kazimierska na Kanale Łyskim – do ul. Obwodowej.

Mieszkańcy ul. Kazimierskiej, od nr 61 do nr 130– aby wyjechać z własnych posesji muszą skorzystać z oznakowanego objazdu:

– z ul Kazimierskiej skręt w lewo w ul. Mostową – dojazd i skręt w prawo w ul. Wodociągową – kierunek do ul. Rolniczej – wyjazd na ul. Obwodową

dojazd do posesji na ul. Kazimierskiej, od nr 61 do nr 130 – odwrotna kolejność:

– z ul. Obwodowej  skręt w prawo w ul. Rolniczą, dojazd do ul. Wodociągowej – i wjazd do ul. Mostowej – następnie w prawo w ul. Kazimierską.

 Za utrudnienia serdecznie przepraszamy – jest to ostatni etap realizacji ww. inwestycji

 Objazd na czas zamknięcia drogi powiatowej Obwodowa Objazd na czas zamknięcia drogi powiatowej Obwodowa

Ponadto w dniach 24 – 25 – 26 października 2014 r. (piątek – sobota – niedziela) nastąpią też zmiany w Komunikacji Miejskiej MZK

Autobusy MZK linii nr 9, 18 i 19 nie będą kursować ulicami Łąkową i Obwodową.

Trasa objazdu będzie prowadzić ulicami Pucką – Kazimierską – Wrzosową – Nową i dalej Pucką.

Autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach na trasie objazdu – przystanki zastępcze w kierunku Ciechocina będą zlokalizowane na wysokości istniejących w kierunku przeciwnym.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

MZK Wejherowo

Informacja całodobowa

DYSPOZYTOR 58 572 29 33

 

Skip to content