Zaznacz stronę

Uwaga – przedłużenie o jeden dzień całkowitego zamknięcia ruchu drogowego na odcinku od mostu na rzece Reda – ul. Kazimierska na Kanale Łyskim – do ul. Obwodowej.

23-10-2014 | Aktualności

UWAGA !!!

Na skutek nieprzewidzianych i niezależnych, od Urzędu Miasta w Redzie, przyczyn technicznych nastąpi przedłużenie o jeden dzień całkowitego zamknięcia ruchu drogowego na terenie budowy  tj. na odcinku od mostu na rzece Reda – ul. Kazimierska na Kanale Łyskim – do ul. Obwodowej.

Jest to ostatni etap realizacji realizowanej inwestycji.

W związku z powyższym w dniach 24 –27 października 2014r.  (piątek – poniedziałek) Mieszkańcy ul. Kazimierskiej, od nr 61 do nr 130 – aby wyjechać z własnych posesji muszą skorzystać
z oznakowanego objazdu:

– z ul Kazimierskiej skręt w lewo w ul. Mostową – dojazd i skręt w prawo w ul. Wodociągową – kierunek do ul. Rolniczej – wyjazd na ul. Obwodową

dojazd do posesji na ul. Kazimierskiej, od nr 61 do nr 130 – odwrotna kolejność:

– z ul. Obwodowej skręt w prawo w ul. Rolniczą, dojazd do ul. Wodociągowej – i wjazd do ul. Mostowej – następnie w prawo w ul. Kazimierską.

Ponadto w dniach 24 – 27 października 2014 r. (piątek – poniedziałek) nastąpią też zmiany w Komunikacji Miejskiej MZK Autobusy MZK linii nr 9, 18 i 19 nie będą kursować ulicami Łąkową i Obwodową.

Trasa objazdu będzie prowadzić ulicami Pucką – Kazimierską – Wrzosową – Nową i dalej Pucką.

Autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach na trasie objazdu – przystanki zastępcze w kierunku Ciechocina będą zlokalizowane na wysokości istniejących w kierunku przeciwnym.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

Skip to content