Karta Seniora dla mieszkańców Redy

Zniżki na wypoczynek w uzdrowiskach, tańsze wyjazdy, zabiegi kosmetyczne czy też usługi restauracyjne – to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora.

Gmina Miasto Reda podpisała ze Stowarzyszeniem Manko z Krakowa porozumienie, na mocy którego może wydawać swoim mieszkańcom Ogólnopolską Kartę Seniora w edycji lokalnej, ale ważnej na obszarze całego kraju.

Kartę taką posiada już ponad 130 tysięcy seniorów. Dzięki niej mogą oni korzystać ze zniżek w ponad 1100 punktach, instytucjach oraz ośrodkach zdrowia w całej Polsce, a przedsiębiorcy zgłaszający się do tego programu uzyskują bezpłatną promocję proponowanych przez siebie usług i towarów. Wśród firm, które przystąpiły do programu znajdują się między innymi: uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, instytucje kultury, sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Już od poniedziałku, 12 lutego każdy redzianin, który skończył 60 lat może przystąpić do programu i wyrobić własną kartę. Jest ona bezterminowa i bezpłatna. W tym celu należy zgłosić się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Derdowskiego w Redzie, gdzie w poniedziałki i wtorki, w godzinach od 11.00 do 16.00 można wypełnić stosowny formularz. W razie potrzeby, pracownicy Biblioteki służą pomocą.

Szczegółowa lista partnerów Karty Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

III PRZETARG III PRZETARG
WYKAZ WYKAZ
FERIE na SPORTOWO! FERIE na SPORTOWO!
FERIE w MEDIATECE! FERIE w MEDIATECE!
WYKAZ WYKAZ