Karta Seniora dla mieszkańców Redy

08-02-2018 | Aktualności, Seniorzy

Zniżki na wypoczynek w uzdrowiskach, tańsze wyjazdy, zabiegi kosmetyczne czy też usługi restauracyjne – to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora.

Gmina Miasto Reda podpisała ze Stowarzyszeniem Manko z Krakowa porozumienie, na mocy którego może wydawać swoim mieszkańcom Ogólnopolską Kartę Seniora w edycji lokalnej, ale ważnej na obszarze całego kraju.

Dzięki karcie seniorzy mogą korzystać ze zniżek w punktach, instytucjach oraz ośrodkach zdrowia w całej Polsce, a przedsiębiorcy zgłaszający się do tego programu uzyskują bezpłatną promocję proponowanych przez siebie usług i towarów. Wśród firm, które przystąpiły do programu znajdują się między innymi: uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, instytucje kultury, sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Każdy redzianin, który skończył 60 lat może przystąpić do programu i wyrobić własną kartę. Jest ona bezterminowa i bezpłatna. W tym celu należy zgłosić się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Derdowskiego w Redzie, gdzie można wypełnić stosowny formularz. W razie potrzeby, pracownicy Biblioteki służą pomocą.

Lista firm z Redy, które oferują zniżki:

L.p.Dane firmyOferowane zniżki
1.Fotografia Izabela Jop, ul. Gdańska 48c10% zniżki na usługi fotograficzne
2.Podoline Gabinet Zdrowych Stóp Patrycja Kawczyńska, ul. Gdańska 43A10% zniżki na usługi
3.Studio TOP-Hair, ul. Pucka 3415% zniżki na usługi
4.Zapieczeni Julita Szczerkowska,             ul. Pucka 5510 % zniżki na usługi
5.Zakład Rehabilitacji REHA-LMED,      ul. Olimpijska1/B/11-1210% zniżki na usługi
6.Euromedical-Poland, ul. Chwarznieńska 136/138 Gdynia, filia w Redzie ul. Gdańska 175% zniżki na zakupy
7.JASport Jaśkiewicz Wiesław, ul. Gdańska 43A/róg ul. św. Wojciecha30% zniżki
8.Szybki pazur Julia Śramska, ul. Gdańska 48a/415% zniżki na manicure żelowy

10% zniżki na pedicure hybrydowy

20% zniżki na manicure hybrydowy

9.SPAREDA Iwona Donarska, ul. Jana Pawła II 11L10% zniżki na usługi

Szczegółowa lista partnerów Karty Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

(Jeżeli planujemy wyszukać lokalnych punktów w polu „Twoja Lokalizacja” należy wpisać Reda.)