WIOSENNE SPRZĄTANIE REDY PRZENIESIONE NA MAJ

Ze względu na epidemię koronawirusa, ubiegłoroczna społeczna akcja sprzątania miasta została odwołana. W tym roku – przy zachowaniu wszystkich obowiązujących obostrzeń – będzie to możliwe, lecz trochę później.

Wiosenne sprzątanie Redy odbędzie się w sobotę, 22 maja.  Jak zawsze, wsparcie zapewnia Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta w Redzie, zapewniając uczestnikom worki i rękawice ochronne. Miasto także zleci firmie komunalnej wywóz zebranych odpadów.

Chętni do udziału w akcji mogą się zgłaszać do czwartku, 20 maja, na adres e-mailowy Referatu odpady@reda.pl. W zgłoszeniu należy określić rejon sprzątania, podać telefon kontaktowy, mile widziana mapka z zaznaczonym miejscem pozostawienia zebranych odpadów.

W razie pytań można kontaktować się bezpośrednio z Referatem Gospodarki Odpadami Komunalnymi, tel. (58) 678 80 15 lub (58) 738 60 33.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Wspólnie zadbajmy o nasze miasto!