Zakończenie Ligi Baśki Kaszubskiej

Redzka Liga Baśki Kaszubskiej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Redy Kazimierza Okroja 2017/2018

Dnia 27.03.2018 r. zakończyła się tegoroczna edycja Redzkiej Ligi Baśki Kaszubskiej.Na uczestników czekały gorące napoje oraz poczęstunek. Najlepszym zostały wręczone medale i puchary.Organizator ufundował również nagrody rzeczowe. Przechodząc do wyników pan Tadeusz Sychowski potwierdził że w tej edycji nie ma sobie równych,a udowodnił to wygrywając ostatnia XIX rundę. Symboliczne dyplomy powędrowały w ręce najlepszej ”dziesiątki”.Po ceremonii wręczania nagród nastąpiło uroczyste krojenie torta przez zwycięzce.Poniżej wyniki tegorocznej ligi oraz galeria zdjęć z zakończenia.Zapraszamy już teraz wszystkich do następnej edycji.Informacje szczegółowe będą pojawiały się na stronie www.mosir.reda.pl

Za tegoroczna edycje 2017/2018 r serdecznie dziękujemy i życzymy samych udanych rozdań.

Runda XIX

MiejsceImię i NazwiskoPunktyMałe punktyPunkty  po odjęciu najgorszych II spotkań
1Tadeusz Sychowski97+53995
2Jerzy Grubba92+35888
3Mariusz Kozakiewicz86+1082
4Jan Bach80+46080
5Kazimierz Sychowski84+5280
6Wacław Trocki83-2879
7Andrzej Kolmetz80+41878
8Ginter Baranowski79+29277
9Adam Płocki77+39175
10Henry Reszka 78,5+1874,5
11Jacek Pohl78+35874
12Stanisław Bochentyn75+29073
13Jerzy Stenka69+26469
14Stanisław Torchalski67-69365
15Zbigniew Trocki68-27864
16Bogusław Napieralski61-24459
17Andrzej Puchowski55-17555
18Zdzisław Motyka54-1754
19Stefan Bochentyn53-14853
20Edward Dziółko32,5-65232,5
21Zygmund Wild21-68821
22Eugeniusz Dampc17-20417
23Jan Lica16-6716
24Jan Konhke14-6014
25Jerzy Drewa12+9812
26Mieczysław Jóźwicki5+175
27Wojciech Wyka3-33

WYNIKI UZYSKANE OD 1 SPOTKANIA DO 19

Imię i Nazwisko12345678910111213141516171819
Tadeusz Sychowski0375757757255727727
Jan Bach0525772375255770353
Henryk Reszka2772755377522353222,5
Jerzy Grubba2222773377277375757
Kazimierz Sychowski5552335775225737272
Adam Płocki7572227355073552325
Stanisław Bochentyn5773552235355530235
Wacław Trocki5237277555732237335
Mariusz Kozakiewicz7753225752277225277
Andrzej Kolmetz0252375737332377523
Jacek Pohl3757537223323273725
Ginter Baranowski3337323502377755257
Jerzy Stenka7273720533527500722
Bogusław Napieralski7223553523732225030
Stanisław Torchalski2552227722525052552
Zdzisław Motyka7537023522507222000
Zbigniew Trocki3523532223752333573
Stefan Bochentyn2737332337003020332
Andrzej Puchowski0225370250023523572
Edward Dziółko0020203022733202022,5
Zygmund Wild0025022032200000000
Eugeniusz Dampc0300255000000200000
Jan Lica5330032000000000000
Jan Konhke5022500000000000000
Jerzy Drewa0000000273000000000
Mieczysław Jóźwicki0005000000000000000
Wojciech Wyka3000000000000000000

 

Nowości