Zaznacz stronę

Koncert Macieja Balcara

05-02-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018

Będący na obejmującej szesnaście miejscowości trasie koncertowej ACCOUSTIC  TOUR  2018, Maciej Balcar zagrał w piątkowy wieczór w redzkiej „Fabryce  Kultury”, otwierając tym samym tegoroczny sezon koncertów.

Maciej Balcar jest muzykiem, wokalistą, kompozytorem , aktorem teatralnym i filmowym. Debiutował w roku 1998, a w roku 2001 został wokalistą grupy Dżem (wystąpił z grupą w czerwcu na koncercie z okazji 50-lecia nadania praw miejskich Redzie). Artysta, wraz z towarzyszącymi mu muzykami, promował swój piąty album  „Znaki”, nie zabrakło jednak najstarszych i najnowszych utworów.  Dwugodzinny koncert był dla słuchaczy muzyczną ucztą, publiczność entuzjastycznie przyjęła melodyjne, akustyczne granie, z solowymi popisami świetnych muzyków i emocjonującym wokalem.

Na scenie MDK zagrali: Maciej Balcar- vocal, gitara; Piotr „Quentin” Wojtanowski – bas; Łukasz Belcyr – gitara; Tomasz Bielecki – perkusja; Jan Gałach – skrzypce, gitara.

Za miesiąc, 10 marca, w Fabryce Kultury zagra zespół  REZERWAT, będący na międzynarodowej trasie koncertowej z okazji 35- lecia zespołu.

Tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek

 

Skip to content