Sukces Redy w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Dwóch Ogniach Usportowionych Chłopców

24-01-2017 | Aktualności, Galeria, Galeria 2017

W dniu 13.01.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Dwóch Ogniach Usportowionych Chłopców. Były to pierwsze w historii tego typu zawody w powiecie wejherowskim, będące także eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się w Redzie. W rywalizacji wzięło udział 60 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego.  Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie. Zmagania tych najmłodszych adeptów sportu były bardzo emocjonujące i przysporzyły licznych emocji oraz wrażeń zgromadzonym na hali kibicom. Liczyła się dobra zabawa i propagowanie sportu wśród najmłodszych. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Wozniak. Na zakończenie rywalizacji zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami, które wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie – Piotr Litwin oraz organizator zawodów – Arkadiusz Szlas. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce –Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie (Patryk Domaszek, Kacper Hertha, Mateusz Ryband, Miłosz Modzelewski, Mateusz Sabisz, Bartłomiej Soska, Maksymilian Staniszewski, Marceli Śmielak, Mateusz Tessmar, opiekun zespołu – Agnieszka Gomułka i Anita Namiotko)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi