Zaznacz stronę

Siatkarski weekend w Ciechocinie.

09-10-2017 | Aktualności, Galeria, Galeria 2017

W piątek i w sobotę Reda gościła  kadrę Województwa Pomorskiego, przygotowującą  się do Turnieju Nadziei Olimpijskiej. W ramach konsultacji, w sobotę został rozegrany turniej towarzyski czterech drużyn: UKS Reda Ciechocino, kadra Województwa Pomorskiego, UKS Trefl Gdańsk oraz zespół z Norwegii. UKS w kadrze reprezentuje Julia Kowalska i Martyna Pokora.
Niedziela należała do meczy ligowych w kategorii młodziczek i juniorek. UKS Reda Ciechocino w kategorii juniorek odniósł drugie zwycięstwo w lidze wojewódzkiej.  Po wygranym meczu z APS Rumia II, redzianki wygrały przed własną publicznością z PPTS – ZSS Człuchów, 3:0. Przed spotkaniem starszych koleżanek, w sali Szkoły Podstawowej nr 3, w kategorii młodziczek odbyły się spotkania  UKS Reda Ciechocino II z Gdyńską Akademią Siatkówki i GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Zespół z Redy przegrywa dwa spotkania z gdyniankami 1:2 i Wieżycą 0:2.

Pierwszy zespół młodziczek  UKS Reda Ciechocino I grał na wyjeździe w Miastku i odniósł dwa zwycięstwa  po 2:0 z Morena Miastko i Alpat Gdynia. Juniorki, grające w niedzielę o godz. 16.00 w Sali SP3 wiedziały, że ich kibice chcą obejrzeć mecz Polska – Czarnogóra w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, więc postarały się szybko zakończyć mecz, który trwał niecałą godzinę, pokonując w trzech setach przyjezdne z Człuchowa 3:0 (25:925:10,25:13).

Skład UKS Reda Ciechocino juniorki: Zuzanna Gruchała, Julia Kowalska, Julia Witulska( kapitan),  Martyna Janczewska, Wiktoria Grochowina,  Julia Sudnik, Klaudia Bazychowska, Martyna Pokora,  Oliwia Doering, Dominika Zielony,  Oliwia Dymek. Trener – Jarosław Goździewicz.

Marcin Laskowski/M.K.

Skip to content