XXIV Sesja Rady Miejskiej w Redzie

01-12-2016 | Aktualności, Galeria, Galeria 2016

Foto: Michał Kaczmarek

Na półmetku kadencji, radni zebrali się na posiedzeniu XXIV Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się po raz pierwszy w nowej sali obrad, w nowo oddanej do użytku części Urzędu Miasta.
Patrząc na historię Rady Miejskiej w Redzie, jest to piąte miejsce, gdzie radni obradują na sesjach roboczych. Dotychczas były to: świetlica OSP w Redzie, sala w SP nr 3, MOSiR, Urząd Miasta przy ul. Puckiej, a uroczyste sesje miały miejsce przeważnie w auli Gimnazjum nr 1.

Jak zwykle i na tej sesji uchwały podejmowane były sprawnie. W komisjach nie jest tak grzecznie, radni potrafią się spierać tak długo, aż zostanie wypracowany kompromis lub – w wyniku wnikliwego omówienia przedmiotowych zagadnień – wszystkie strony są przekonane o słuszności podjętych decyzji.

M.K./Urząd Miasta w Redzie