Składy komisji stałych Rady Miejskiej w Redzie (kadencja VIII)

I. KOMISJA REWIZYJNA

  1. Teresa Tkaczyk – przewodnicząca
  2. Violetta Mackiewicz – Sasiak – wiceprzewodnicząca
  3. Karolina Bochan – członek
  4. Krystian Melzer – członek
  5. Zbigniew Frybezowski – członek

II. KOMISJA PRAWNA I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

  1. Sebastian Kozioł – przewodniczący
  2. Karol Kreft – wiceprzewodniczacy
  3. Małgorzata Lewińska – członek
  4. Leszek Hebel – członek
  5. Krystian Melzer – członek

III. KOMISJA FINANSÓW I BUDŻETU

  1. Katarzyna Osiecka – Brzeska  – przewodnicząca
  2. Radosław Farion – wiceprzewodniczący
  3. Kazimierz Okrój – członek
  4. Andrzej Byczkowski – członek
  5. Karolina Bochan – członek
  6. Emilia Sawicka – Lieder – członek
  7. Teresa Tkaczyk – członek

IV. KOMISJA INWESTYCJI I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

  1. Zbigniew Kisiel – przewodniczący
  2. Zbigniew Frybezowski – wiceprzewodniczący
  3. Violetta Mackiewicz – Sasiak – członek
  4. Dariusz Czylkowski – członek
  5. Łukasz Lesner – członek
  6. Kazimierz Okrój – członek
  7. Mariusz Kreft – członek
  8. Katarzyna Osiecka – Brzeska – członek
  9. Mateusz Richert – członek
  10. Radosław Farion – członek
  11. Karol Kreft – członek

V. KOMISJA OŚWIATY

  1. Karolina Bochan – przewodniczaca
  2. Emilia Sawicka – Lieder – wiceprzewodnicząca
  3. Monika Śledź – członek
  4. Radosław Farion – członek
  5. Małgorzata Lewińska- członek

VI. KOMISJA ZDROWIA, POLITYKI PRORODZINNEJ I SPOŁECZNEJ

  1. Katarzyna Fedde – przewodnicząca
  2. Mariusz Kreft – wiceprzewodniczący
  3. Karol Kreft – członek
  4. Małgorzata Lewińska – członek
  5. Andrzej Byczkowski – członek

VII. KOMISJA GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Mateusz Richert – przewodniczący
  2. Łukasz Lesner – wiceprzewodniczący
  3. Dariusz Czylkowski – członek
  4. Katarzyna Fedde – członek
  5. Zbigniew Kisiel – członek
  6. Violetta Mackiewicz – Sasiak – członek

VIII. KOMISJA KULTURY, SPORTU, REKREACJI I PROMOCJI

  1. Leszek Hebel – przewodniczący
  2. Monika Śledź – wiceprzewodnicząca
  3. Teresa Tkaczyk – członek
  4. Andrzej Byczkowski – członek
  5. Mateusz Richert – członek
  6. Emilia Sawicka – Lieder – członek
  7. Łukasz Lesner – członek

IX. KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW i PETYCJI

  1. Krystian Melzer – przewodniczący
  2. Sebastian Kozioł – wiceprzewodniczący
  3. Violetta Mackiewicz – Sasiak – członek
  4. Zbigniew Frybezowski – członek
  5. Leszek Hebel – członek