WRĘCZENIE AKTÓW MIANOWANIA i POWIERZEŃ STANOWISK DYREKTORÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

28-08-2020 | Aktualności, Galeria, Galeria 2020

W dniu 27 sierpnia w Urzędzie Miasta w Redzie, w obecności Burmistrza Miasta Redy, odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela minowanego pedagogom, którzy przystąpili do egzaminu w dniu 3 lipca 2020 r.

Nauczycielami mianowanymi zostali:

1. ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie: Pani Wioletta Mosińska, Pani Lucyna Kurpiewska, ks. Tomasz Jereczek,
  2. ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie Pani Barbara Mikuś,
  3. ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie: Pani Katarzyna Czekalska, Pani Eliza Matejczyk, Natalia Richert,
  4. ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie: Pani Katarzyna Toruńczak, Anna Dumańska,
  5. ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Redzie Pani Anna Kryzel.

Na spotkaniu wręczono również powierzenie stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie Pani Justynie Zabrodzkiej. Dotychczasowy dyrektor tej Szkoły – Pan Jan Skrobul, po 36 latach pracy pedagogicznej, w tym 29 latach pracy na stanowisku dyrektora tej placówki, przeszedł na emeryturę.

Jednocześnie na kolejne pięć lat stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie powierzono Pani Iwonie Nowickiej.