Wojewódzkie zawody LKD Lekkoatletyka dla każdego – wyniki

Dnia 25.06.2020r.na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!”, którego celem jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród młodzieży. Organizatorem zawodów był Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie oraz UKS Jedynka Reda Lekkoatletyka.

Ogromne podziękowania kierujemy do  kierownika UKS pana Sebastiana Bogdziewicz- Browarczyka za szczególny nadzór nad całą imprezą oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i sędziowanie imprezy.

Poniżej prezentujemy wyniki zwycięzców.

Skok w dal Dziewczyny – 2009 i młodsi

  1. Magdalena Majewska Sztum         3,88m
  2. Maja Wojtysiak Sztum 3,57m
  3. Milena Dancewicz 3,55m

Skok w dal Dziewczyny – 2007/2008

  1. Michalina Mucha Słupsk 4.9m
  2. Natalia Ząbek Tczew 4,54m
  3. Maria Tobińska Tczew 4,5m

Skok w dal Chłopcy 2009 i młodsi

  1. Tymon Kwiatkowski Sztum 4.22m
  2. Adam Dylak Reda 3,83m
  3. Antoni Torbicki Lębork 3,27m

Skok w dal Chłopcy 2007/2008

  1. Szymon Wziatek Słupsk 5,11m
  2. Wojciech Kujawski 5,06m
  3. Adam Łongwa 4,66m

Skok wzwyż Dziewczyny 2007/2008

  1. Martyna Mucha Słupsk 1,45m
  2. Karolina Koprowska Słupsk 1,4m
  3. Martyna Woźniak Słupsk 1,35m

Skok wzwyż Chłopcy 2007/2008

  1. Szymon Gdanietz Reda 1,35m
  2. Mateusz Zakrzewski Bolszewo 1,3m

Rzut piłeczką palantową Dziewczyny 2009 i młodsi

  1. Barbara Bielecka Gdynia 24m
  2. Roksana Rygielska Sztum 20m
  3. Oliwia Złoch Lębork 13,5m

Rzut piłeczką palantową Dziewczyny 2007/2008

  1. Emilia Szefler 47,5m
  2. Amelia Kądziela Słupsk 39,5m
  3. Karolina Kontna  Pogórze 35m

Rzut piłeczką palantową Chłopcy 2009 i młodsi

  1. Dominik Gdanietz Reda 34m
  2. Aleksander Kopeć 32m
  3. Dominik Lenczewski Bolszewo  30,5m

Rzut piłeczką palantową Chłopcy 2007/2008

  1. Dominik Armstrong Bolszewo 57m
  2. Filip Słoński 46,5m
  3. Nikodem Wiśniewski Sztum 40m

Bieg 60m Dziewczyny 2009 i młodsi

  1. Magdalena Majewska 8,58s.
  2. Lea Kolasa Reda 9.00s.
  3. Barbara Bielecka Gdynia 9.10s.

Bieg  60m  Dziewczyny 2007/2008

  1. Oliwia Rolbiecka 8.08s.
  2. Nikola Grabowska Tczew 8,14s.
  3. Katarzyna Czoska Gdynia 8,19s.

Bieg 60m Chłopcy 2009 i młodsi

  1. Adam Dylak Reda 8,86s.
  2. Jacek Pająski 8,96s.
  3. Dominik Lenczewski Bolszewo 8,97s

Bieg 60m Chłopcy 2007/2008

  1. Wojciech Łuniak Pogórze 7,90s.
  2. Bartłomiej Borsku 7,97s.
  3. Oliwier Borowiak 8,02s.

Bieg 300m Dziewczyny 2009 i młodsi

  1. Magdalena Majewska  50,71s.
  2. Lea Kolasa reda 51.42s.
  3. Nikola Tarnowska reda 52,84s.

Bieg 300m Chłopcy 2009 i młodsi

  1. Igor Florek Przechlewo 48,28s.
  2. Konrad Matera Lębork 51,66s.
  3. Olaf Mej Reda 52,01s.

Bieg 600m Dziewczyny  2007/2008

  1. Oksana Pestka Słupsk 1min 45,79s.
  2. Anna Szenwald Kościerzyna 1min 51s.
  3. Karina Łapka Pogórze 1 min 53,56s.

Bieg 1000m Chłopcy 2007/2008

  1. Jakub Kluka Kościerzyna 2min 59,25s.
  2. Paweł Stegart Kościerzyna 3min 09,22s.
  3. Kajetan Kosicki Słupsk 3min 12,77s.

Link do zdjęć z zawodów :

https://pomozla.com.pl/lekkoatletyczne-zawody-ldk-reda-25-06-2020-galeria-zdjec#more-11381 

Nowości

WYKAZ GN.13.2020 WYKAZ GN.13.2020