Wiecha na nowym skrzydle SP 6!

13-05-2019 | Aktualności, Galeria, Galeria 2019

Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 6 idzie zgodnie z planem. Obecnie obiekt jest już w stanie surowym zamkniętym. Z tej okazji na dachu zawisła wiecha. Do Szkoły Podstawowej nr 6 przybyli radni, reprezentacja Rady Rodziców, przedstawiciele Urzędu oraz projektanci i wykonawcy. Umowa na rozbudowę szkoły została podpisana 30 października 2018 r. Do istniejącego budynku szkoły dobudowano piętrowy segment, w którym znajduje się pięć nowych sal lekcyjnych, zespół pomieszczeń „zerówki”, pokój nauczycielski, sala konferencyjna, zespół pomieszczeń administracyjnych, gabinety stomatologa i pielęgniarki szkolnej, pomieszczenia obsługi oraz korytarz, który pełni funkcję łącznika miedzy starą a nową częścią szkoły.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji to koniec października 2019 r. Wartość inwestycji wynosi 6 250 000,00 zł brutto i pochodzi w całości z budżetu miasta Redy.

fot. A. Kunz – UM w Redzie