Ostatni tegoroczny mecz tenisistów stołowych

23-12-2019 | Aktualności, Galeria, Galeria 2019

W sobotnie popołudnie, 20 stycznia, pierwszoligowi tenisiści stołowi Kamix ATS Małe Trójmiasto rozegrali zaległy mecz z drużyną Morliny II Ostróda. Ostatni mecz pierwszej rundy  odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie, kończąc się wygraną 9:1. To wcale nie był tak łatwy mecz, jak mógłby sugerować wynik, gry były bardzo emocjonujące, w pierwszej rundzie zdarzyła się też kontuzja Łukasza Sokołowskiego (Morliny), członka Kadry Narodowej Juniorów.

Mecz sędziowali: Małgorzata Fidala i Michał Faran. Punkty dla Kamix ATS Małe Trójmiasto zdobyli: Alan Woś 2,5; Przemysław Perzyński 2,5; Paweł Lemański 1,5 i Łukasz Kaproń 2,5. Trener – Tadeusz Gaweł.

Drużyna Morliny II Ostróda: Maksymilian Miastowski, Jakub Kuźmicz, Łukasz Sokołowski. Mateusz Ufnal-1 pkt. Trener – Tomasz Krzeszewski (olimpijczyk z Sydney 2000r. i Aten 2004 r., czterokrotny medalista Mistrzostw Europy, trener męskiej reprezentacji Polski).

Po pierwszej rundzie rozgrywek I ligi tenisa stołowego gr. półn.- 10 drużyn: 1m.  ZKS Palmiarnia Zielona Góra 9 meczy, 9 zwycięstw  18 pkt. (71:19) 2 m. Kamix ATS Małe Trójmiasto 9 mecz., 7 zw.1 rem.,1 przegr.15 pkt. (60:30) 3 m. Morliny Ostróda    9 mecz. 6 zw. 1 rem. 2 przegr.  13 pkt. (58:32). Druga runda rozpocznie się w styczniu 2020 r.

Tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek