Za nami powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego

19-11-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018

Tegoroczne powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego odbyły się 16 listopada w Redzie. W Urzędzie Miasta Redy spotkali się dyrektorzy i pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej i Pomocy Rodzinie,  placówek wychowawczych oraz władze powiatu i miasta.

Tradycyjnie w Dniu Pracownika Socjalnego odbywają się spotkania z przedstawicielami władz lokalnych, w trakcie których pracownicy socjalni oraz inni pracownicy pomocy społecznej otrzymują podziękowania, nagrody i wyróżnienia.  Nie inaczej i w Redzie, gdzie zostały wręczone Nagrody Starosty Wejherowskiego i Burmistrza Miasta Redy dla wyróżniających się pracowników instytucji pomocy społecznej. Specjalne nagrody „Drzewko Wdzięczności” dla podmiotów i instytucji wspierających działania pomocy społecznej na terenie naszego powiatu otrzymali w tym roku Przewodniczący Rady Miejskiej w Redzie Kazimierz Okrój i Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński. Oprawę artystyczną uroczystości zapewniła Zosia Tartas – utalentowana, młodziutka mieszkanka Redy.