Sylwester w Parku Miejskim

02-01-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018

W ostatni dzień roku 2017, w  Rodzinnym Parku Miejskim w Redzie, „Fabryka Kultury”  po raz kolejny zorganizowała dla mieszkańców i gości naszego miasta plenerową zabawę sylwestrową.   Co roku coraz więcej osób bierze udział w powitaniu Nowego Roku w amfiteatrze przy muzyce dyskotekowej. Pogoda, mimo mżącego deszczu, nie przeszkodziła  młodzieży i starszym w dobrej zabawie, a jak ktoś chciał się rozgrzać nie tylko mocniejszym napojem, mógł posilić się smaczną gorącą grochówką i herbatą, przygotowaną przez państwa Minczykow. Z wybiciem północy Tomasz Wiśniewski, dyrektor Miejskiego  Domu Kultury, złożył mieszkańcom w imieniu Burmistrza Redy życzenia noworoczne. Kulminacją wieczoru był pokaz sztucznych ogni.

tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek