Zaznacz stronę

Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Nożnej

30-04-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018

Dnia 27.04.2018 r. o godzinie 10.00 na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie  – sztuczne boisko kompleksu Orlik 2012 odbyły się Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Nożnej w kategorii Igrzysk Dzieci. Do zawodów zgłosiły się 2 zespoły dziewcząt i 2 zespoły chłopców. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców lepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 pod wodzą Pana Maćka Paczkowskiego. Nie dali oni szans swoim rywalom przez co zapewnili sobie start w mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego. Każdy uczestnik został udekorowany pamiątkowym medalem, natomiast na ręce kapitanów złożone zostały puchary. Nagrody zostały ufundowane przez MOSIR. Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy jak najwyższej pozycji  w zawodach powiatowych. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań, klasyfikację turnieju, zwycięskie składy oraz zdjęcia z zawodów.