Drużynowe Biegi Przełajowe – 26.03.2018

28-03-2018 | Aktualności, Galeria, Galeria 2018

Dnia 26.03.2018 o godzinie 10.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się miejskie zawody w drużynowych biegach przełajowych. Rywalizacja była bardzo zacięta. Uczestnicy walczyli o medale oraz puchary ufundowane przez MOSiR. Najlepsze zespoły będą reprezentowały miasto w zawodach powiatowych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach. Poniżej przedstawiamy klasyfikację w poszczególnych kategoriach, składy zwycięskie oraz zdjęcia z biegów.

Igrzyska Dzieci :

Kategoria chłopców :

1m Szkoła Podstawowa nr 4

Opiekun : Paczkowski Maciej; Skład : Ziemiańczyk Gracjan, Śmielak Marceli, Siepetowski Juliusz, Ryband Mateusz, Sabisz Mateusz, Robaszkiewicz Fabian, Pruszyński-Raban Oskar, Modzelewski Miłosz, Krzysztof Lewiński, Krzemień Filip.

2m Szkoła Podstawowa nr 2

Kategoria dziewcząt :

1m Szkoła Podstawowa nr 4

Opiekuni : Agnieszka Gomułka, Anita Namiotko;  Skład zwyciężczyń: Etmańska Oliwia, Gajewska Anna, Gawron Lena, Lazer Wiktoria, Molenda Paulina, Pstrągowska Natalia, Rykowska Nikola, Steinke Wiktoria, Stępińska Kornelia, Szymichowska Maja.

2m  Szkoła Podstawowa nr 2

Igrzyska Młodzieży Szkolnej :

Kategoria chłopców :

1m  Szkoła Podstawowa nr 4

Opiekuni : Formella Tomasz, Sapiński Jarosław; Skład : Trocki Kamil, Mycio Miłosz, Skoczylas Dominik, Rosengart Jakub, Borawski Kajetan

Kategoria dziewcząt :

1m  Szkoła Podstawowa nr 4

Opiekun : Myszk Ilona, Skład : Ostrowicka Natalia, Molenda Natalia, Król Pola, Herrmann Amelia, Formella Emilia

Klasyfikacja indywidualna :

Igrzyska Dzieci :

Kategoria 2007 i młodsi :

Dziewczęta :