Rozstrzygnięcie XXIII Miejskiego Konkursu Bożonarodzeniowego

W dniu 21 grudnia (czwartek) o godz.13.00, w Szkole Podstawowej nr 3 w Redzie odbyło się wręczenie nagród  XXIII Miejskiego Konkursu Bożonarodzeniowego. Jury w składzie: MDK: Tomasz Wiśniewski – przewodniczący jury i Dorota Dobrzyńska, Stowarzyszenie „Kunszt”: Brygida Śniatecka i Bogdana Gołojuch, radne: Małgorzata Lewińska i Karolina Bochan, oceniało prace konkursowe, których  łącznie, we wszystkich kategoriach, wpłynęło 280. Najwięcej, bo 137, było świątecznych mozaik, 102 zabawki, 87 skarpet na prezenty i 54 wieńce. Wręczenie nagród poprzedził występ chóru szkolnego SP 3 pod kierunkiem Moniki Kitel i przedstawienie jasełek, przygotowanych przez gospodarzy. Jury wyłoniło laureatów w następujących kategoriach:

Szopka szkolna

MiejsceSzkoła 5 osobowe zespoły uczniów
I miejsceSzkoła Podstawowa nr 2
II miejsceSzkoła Podstawowa nr 5
III miejsceSzkoła Podstawowa nr 3Angel Julia, Malinowska Beata, Truszkowska Karolina, Julia Zenka, Mańska Wiktoria.
WyróżnienieZespół Szkół PonadgimnazjalnychAngelika Bastuba, Paulina Miga, Dominika Specht, Agnieszka Gafka, Paulina Skrzyńska.

Skarpeta na prezenty od Św. Mikołaja

Kategoria: przedszkole – zerówka 

MiejsceImię i nazwiskoKlasa,

lat

Szkoła,

Przedszkole

Opiekun
I miejsceRozalia FerraKl.0dSP nr 3Krystyna Kuligowska
II miejsceHanna ZwaraLat 5Niepubliczne Przedszkole „Przy Parku”Barbara Kuźniewska
III miejsceIgnacy WichnowskiGrupa „0”Niepubliczne Przedszkole „Przy Parku”Bogusława Semmerling,

Krystyna Zdunowska

Nagroda Wiceburmistrz Haliny GrzeszczukOliwia MielewczykKl.0dSP nr 3Krystyna Kuligowska
WyróżnienieJakub RojekKl.0cSP nr 3Marta Semmerling
WyróżnienieMarcelina ŁawniczakLat 5Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Chatka Puchatka”
WyróżnienieAmelia SkurtysGrupa „0”Niepubliczne Przedszkole ”Omnibusek”Katarzyna Borawska
WyróżnienieHanna TalarekLat 5Niepubliczne Przedszkole „Przy Parku”Barbara Kuźniewska
WyróżnienieAlicja KwiatkowskaGrupa „0”Niepubliczne Przedszkole „Przygoda”Monika Patek
WyróżnienieTomasz RożenkoGrupa„0”bSP nr 2Izabela Formela
WyróżnienieLena ChruścińskaLat 5Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Chatka Puchatka”
WyróżnienieWiktoria MatuszakKl.0SP nr 6Ewa Zdrojewska

 Zabawka na choinkę z materiałów wtórnych

Kategoria: klasy I – III szkoły podstawowej

MiejsceImię i nazwiskoKlasaSzkołaOpiekun
I miejsceKinga Jakubina1dSP nr 3Bogumiła Deksnait- Naczk
II miejsceZuzanna Wróbel3aSP nr 3Angelika Zielke
III miejsceDominik Nadolski3eSP nr 4Joanna Żaczek
Nagroda Sekretarza Miasta Hanny JaniakPaulina Komorowska3bSP nr 5Joanna Soitz
WyróżnieniePaweł Szreder3bSP nr 5Joanna Soitz
WyróżnienieAmelia Zajączkowska1bSP nr 3Maria Szymoniak
WyróżnienieNadia Fogt3bSzkoła PrywatnaJustyna Kobiela
WyróżnienieAleksander Bojanowski3cSP nr 3Katarzyna Kończak
WyróżnienieJulia Pater1bSP nr 4
WyróżnienieKonrad Wasiuta3aSP nr 3Angelika Zielke
WyróżnienieWiktoria Pranga3bSP nr 5Joanna Soitz
WyróżnienieKonrad Gawin3aSP nr 3Angelika Zielke

 Mozaika świąteczna

Kategoria: klasy IV – VI szkoły podstawowej 

MiejsceImię i nazwiskoKlasaSzkołaOpiekun
I miejsceAmelia Roczyniewska6cSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
II miejsceSzymon Kreft5cSP nr 2Lucyna Kurpiewska
III miejscePatrycja Gruba5bSP nr 3Agnieszka Brzezińska
Nagroda Burmistrza RedyMaciej Naczk6bSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
Nagroda proboszcza Parafii Św. Wojciecha ks. Kan. S. JarzembskiegoKalina Mielewczyk6aSP nr 2Lucyna Kurpiewska
WyróżnienieMaksymilian Mielewczyk6bSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
WyróżnienieZuzanna Kołodzik4bSP nr 2Lucyna Kurpiewska
WyróżnienieJoanna Czerwionkakl.4SP nr 5Lidia Groenwald
WyróżnienieJulia Frąckowiak5aSP nr 3Agnieszka Brzezińska
WyróżnienieJakub Sidorowicz6aSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
WyróżnienieWiktoria Nawrocka4aSP nr 6Joanna Kryża
WyróżnieniePrzemysław Gruba5bSP nr 3Agnieszka Brzezińska
WyróżnienieMikołaj Matczak4aSzkoła PrywatnaJustyna Chorążewicz

 Świąteczny wieniec na drzwi

Kategoria: klasy VII SP, II – III gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne 

MiejsceImię i nazwiskoKlasaSzkołaOpiekun
I miejsceAnna Krajewska3cSP nr 3
II miejsceAleksandra Kaczmarek2aSP nr 3
III miejsceNadia Ludzińska7bSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
Nagroda Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jana LicyBartosz Gruba7bSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
WyróżnienieKonrad Gołąb7cSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
WyróżnienieKarolina Truszkowska7bSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
WyróżnienieNatalia Jungiewicz7bSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
WyróżnienieDominika Doppke2eSP nr 4Dorota Markowska
WyróżnienieAleksandra Wasiuta7cSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska
Wyróżnienie K. Bochan i M. LewińskiejEmilia Steinke7cSP nr 3Beata Zawal – Brzezińska

Organizatorzy: Miejski Dom Kultury, Parafia  pw. Św. Wojciecha oraz Szkoła Podstawowa nr 3 serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za piękne prace, gratulując laureatom i zapraszając na kolejne edycje konkursu.

fot.M. Kaczmarek

 

 

Nowości

WYKAZ WYKAZ
WYKAZ WYKAZ
WYKAZ WYKAZ
WYKAZ WYKAZ