Zaznacz stronę

Kolejne zwycięstwa zawodniczek z Ciechocina

23-10-2017 | Aktualności, Galeria, Galeria 2017

W niedzielne przedpołudnie, w sali Szkoły Podstawowej  nr 3, juniorki UKS Reda Ciechocino gościły koleżanki zza miedzy, UKS  Zatoka 95 Puck, w meczu pomorskiej ligi juniorek. Pucczanki przez pierwsze dwa sety stawiały opór gospodyniom, jednak konsekwentna gra redzianek dała nam zwycięstwo, a trzeci set był już tylko formalnością.  Mecz zakończył się wynikiem 3:0 ( 25:23, 25:20, 25:13),  trwał 60 min, nasze dziewczęta zachowały w tym sezonie czyste konto bez porażki.

Skład UKS Reda Ciechocino : Zuzanna Gruchała, Julia Kowalska, Julia Witulska ( kapitan), Wiktoria Grochowina, Julia Sudnik, Klaudia Bazychowska, Martyna Pokora, Dominika Zielony, Oliwia Dymek, Natalia Semmerling, Karolina Szymańska, Maja Orwat. Trener: Jarosław Goździewicz.

UKS Zatoka 95 Puck: Nicola Lassin, Karolina Budzisz, Gosia Budzisz, Klaudia Klepin, Karolina Thrun, Paulina Sonnberg, Zuzanna Pietrzak. Trener: M. Mischkowski.

Kolejny weekend redzki klub może zaliczyć do udanych. UKS Reda Ciechocino rozegrało aż 6 meczów w kategorii młodziczek, kadetek i juniorek. Reda rozpoczęła od bardzo emocjonującego zwycięstwa 3:2 w setach (25:18, 20:25, 21:25, 25:19, 15:8) na wyjeździe w sobotę, kategoria kadetek z GKS Wieżyca 2011 Stężyca.  Niedziela przyniosła rozgrywki w kategorii młodziczek i juniorek. W najmłodszej kategorii wiekowej obie drużyny z Redy udały się do Gdyni. UKS Reda Ciechocino młodziczki II rozegrały dwa mecze z Gdyńską Akademią Siatkówki i GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Młode Redzianki wzięły rewanż za porażkę w Redzie z gdyńskim klubem i wygrały 2:1 (25:22, 18:25, 15:7). Drugi mecz, mimo wielkich chęci i bardzo wyrównanego drugiego seta przegraliśmy 0:2 (17:25, 23:25).  Młodziczki I pojechały do Gdyni po dwa zwycięstwa,  w pierwszym meczu z KATS Alpat Gdynia UKS wygrywa 0:2 (6:25, 6:25). W drugim meczu Reda zmierzyła się z UKS Morena Miastko, wygrały  2:0 ( 25:18, 25:12).