Finał Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski „FAMILY CUP 2017”

29-08-2017 | Aktualności, Galeria, Galeria 2017

W ubiegły weekend, 26 – 27 sierpnia, korty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie gościły uczestników XXI Finałów Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach „Family Cup 2017”. Przez dwa dni, na pięciu kortach, siedemnaście par z całego kraju grało w trzech konkurencjach: deble kobiece i męskie, oraz miksty. Ponieważ rozegranie meczy na kortach ziemnych jest uzależnione od warunków pogodowych, pierwszego dnia grano na czterech kortach, zaś drugiego dnia obfity poranny deszcz wyłączył dwa korty z użytku i finały rozegrano na jednym korcie odkrytym i jednym zadaszonym. Organizatorami Mistrzostw tradycyjnie było Stowarzyszenie i Wydawnictwo „Family Cup” oraz Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Urząd Miasta w Redzie, Hotel Wieniawa i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Najlepsi zawodnicy uhonorowani zostali okolicznościowymi pucharami i dyplomami, wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta w Redzie, Starostwo Powiatu Wejherowskiego, Stowarzyszenie Family Cup i Hotel „Wieniawa”.

Wyniki:

debel kobiet
1m. Anna Kamińska, Julia Zawitowska (Gdynia),

2m. Sandra Conradi, Laura Mejzel (Reda),
3m. A. Osowska, A. Cechosz (Reda),
4m. M. Plichta, K. Tumkiewicz (Gdynia),

debel męski

1m. Michał Wilamowski, Włodzimierz Wilamowski (Rumia),

2m. Piotr Walkusz, Cezary Walkusz (Wejherowo),

3m. M. Wójcik, D. Wójcik (Wrocław),

4m. M. Trojan, R. Trojan (Wejherowo),

miksty:
1m. Agata Nosko, Jędrzej Strzelecki (Kwidzyn),
2m. Dorota Śledź ,Wojciech Kandel (Gdynia),
3m. Laura Mejzel, Jerzy Conradi (Reda),
4m. E. Bauć, M. Bauć (Warszawa).

Tekst i zdjęcia: Michał Kaczmarek