Halowe Mistrzostwa Redy w lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Dnia 14.12.2016r w ZS1 odbyły się  Halowe Mistrzostwa Redy w lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Rywalizacja była bardzo wyrównana,oraz stała na wysokim poziomie sportowym. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom ,a najlepsi będą reprezentować miasto Reda na arenie zawodów powiatowych ,które odbędą się 03.02.2017 w ZS nr 1 w Wejherowie.Przedstawiamy poszczególne konkurencje dziewcząt i chłopców oraz wyniki.

WYNIKI:

Skok wzwyż -Chłopcy

1.Miejsce   Paweł Szreder                            SP 3      1,26 m

2.Miejsce   Oskar Pruszyński                     SP 4       1,23 m

3.Miejsce   Jakub Schroder                         SP 3    1,20 m

4.Miejsce   Juliusz Siepetowski                  SP 4     1,15 m

4.Miejsce   Oliwier Muc                                SP 3     1,15 m

 

Skok wzwyż – Dziewczęta

 

1.Miejsce         Klaudia Bazychowska                 SP 3      1,30 m

2.Miejsce         Zuzanna Lider                              SP 3     1,27 m

3.Miejsce         Iga Chałupka                                SP 4      1,24 m

4.Miejsce        Julia Angel                                     SP 3      1,21 m

5.Miejsce        Karolina Krawańska                    SP 5       1,21 m

 

Pchniecie P.Lekarską-Chłopcy

 

1.Miejsce        Maciej Zwara                                  SP 4       10,10 m

2.Miejsce       Krystian Pruszyński-Raban         SP 4        8,37 m

3.Miejsce       Gracjan Chrzanowski                    SP 4         8,33 m

4.Miejsce       Krzysztof Szela                                SP 3        8,15 m

5.Miejsce       Olivier Baran                                   SP 4         7,55 m

6.Miejsce       Kamil Kreft                                      SP 5         6,85 m

7.Miejsce       Olaf Kędzior                                     SP 2         6,36 m

 

Pchniecie P.Lekarską-Dziewczęta

 

1.Miejsce        Kalina Sikorska                                SP 3          8,15 m

2.Miejsce       Natalia Semmerling                         SP 4          8,01 m

3.Miejsce       Klaudia Szymańska                          SP 4          7,94 m

4.Miejsce       Magdalena Kloka                               SP 5         7,82 m

5.Miejsce       Zuzanna Żylla                                      SP 4         7,82 m

6.Miejsce       Julianna Billot                                     SP 5         7,80 m

7.Miejsce       Karolina Krawańska                           SP 5          7,80 m

 

Skok W Dal-Chłopcy

 

1.Miejsce        Krystian Pruszyński-Raban              SP 4          2,07 m

2.Miejsce       Paweł Szreder                                       SP 3          2,04 m

3.Miejsce       Filip Behmke                                     SP 2          1,93 m

4.Miejsce       Dawid Chmura                                     SP 5           1,89 m

5.Miejsce        Kacper Klich                                        SP 2            1,78 m

 

Skok W Dal-Dziewczęta

 

1.Miejsce         Julianna Billot                                    SP 5              1,90 m

2.Miejsce        Klaudia Bazychowska                        SP 3              1,89 m

3.Miejsce        Maja Orwat                                           SP 3             1,89 m

4.Miejsce        Maja Domżalska                                  SP 2             1,88 m

5.Miejsce        Pola Król                                                SP 4             1,86 m

 

Bieg na 30 m-Chłopcy

 

1.Miejsce           Maciej Zwara                                      SP 4              4,59 s

2.Miejsce          Maciej Leszczyński                            SP 5               4,69 s

3.Miejsce          Szymon Mera                                      SP 3               4,73 s

4.Miejsce          Mateusz Ryband                                 SP 4               4,81 s

5.Miejsce          Filip Behmke                                   SP 2                4,82 s

6.Miejsce          Wojciech Iwasiuta                              SP 5                4,91 s

7.Miejsce           Nikodem Ćwik                                    SP 2                5,08 s

8.Miejsce           Olek Sprada                                         SP 3                5,19 s

 

Bieg na 30 m-Dziewczęta

 

1.Miejsce           Zuzanna Żylla                                        SP 4                4,96 s

2.Miejsce          Adriana Kwidzińska                              SP 4                5,18 s

3.Miejsce          Maja Szymichowska                              SP 4                5,22 s

4.Miejsce          Maja Domażalska                                   SP 2                5,25 s

5.Miejsce          Sara Cioch                                                SP 4                5,29 s

6.Miejsce          Liliana Tadda                                          SP 3                5,29 s

7.Miejsce          Anna Karszna                                          SP 2                5,36 s

8.Miejsce         Nadia Gazecha                                         SP 2                5,43 s

 

Bieg na 600 m- Chłopcy

 

1.Miejsce          Szymon Mera                                           SP 3                1:51,64

2.Miejsce         Olivier Baran                                            SP 4                1:58,67

3.Miejsce         Juliusz Siepetowski                                 SP 4                1:59,64

4.Miejsce         Maciej Leszczyński                                  SP 5                2:06,07

5.Miejsce         Dawid Bank                                               SP 3                2:07,31

6.Miejsce         Kacper Kaczmarek                                   SP 4                2:08,09

7.Miejsce          Tomek Śleziński                                       SP 3                2:08,12

 

Bieg na 400 m -Dziewczęta

 

1.Miejsce             Maja Szymichowska                               SP 4               1:18,34

2.Miejsce            Pola Król                                                    SP 4              1:20,96

3.Miejsce            Maja Hirsch                                               SP 3              1:21,41

4.Miejsce            Adriana Kwidzińska                                 SP 4              1:21,56

5.Miejsce            Aleksandra Wasiuga                                 SP 3              1:22,24

6.Miejsce           Maria Rosenkranz                                     SP 5               1:22,28

7.Miejsce           Liliana Tadda                                              SP 3               1:22,48

Wyniki gimnazjum:

Bieg na 30m dziewcząt:

1m Ola Sokołowska Gim 1

2m Maja Przybyła Gim 1

3m Daria Teska Gim 1

Bieg na 30m chłopców:

1m Grzegorz Formella Gim 2

2m Mateusz Piwowarski Gim 1

3m Stanisław Biegowski Gim 1

Skok w dal z miejsca dziewcząt:

1m Paulina Kuchnowska Gim 2

2m Emilia Murza Gim 2

3m Sandra Kamińska Gim 2

Skok w dal z miejsca chłopców:

1m Marcel Betcher Gim 1

2m Kacper Grubba Gim 2

3m Mateusz Malski Gim 2

Pchnięcie kulą dziewcząt:

1m Paulina Kuchnowska Gim 2

2m Kinga Klas Gim 1

3m Sandra Kamińska Gim 2

Pchnięcie kulą chłopców:

1m Jakub Gruba Gim 2

2m Wiktor Jeka Gim 2

3m Maciej Skrzypski Gim 1

Bieg dziewcząt na 600m:

1m Daria Teska Gim 1

2m Ola Sokołowska Gim 1

3m Julia Górniak Gim 1

Bieg chłopców na 1000m:

1m Marcel Betcher Gim 1

2m Kacper Matusiak Gim 1

3m Mateusz Piwowarski Gim 1

Skok wzwyż dziewcząt:

1m Laura Elwart Gim 2

2m Daria Radkowska Gim 2

3m Agata Michalska Gim 2

Skok wzwyż chłopców:

1m Kacper Grubba Gim 2

2m Jakub Gruba Gim 2

3m Mateusz Malski Gim 2

 

Więcej informacji na – http://www.mosir.reda.pl/aktualnosci/halowe-mistrzostwa-redy-lekkoatletyce-dziewczat-chlopcow-szkol-podstawowych/

 

Dyrektor MOSiR REDA

Jerzy Conradi

84-240 REDA

Ul.Łąkowa 59

Tel.586783164

www.mosir.reda.pl

mail:mosir@mosir.reda.pl