Zaznacz stronę

Zwycięstwa tenisistów stołowych

03-12-2015 | Galeria, Galeria 2015

Po dwu meczach wyjazdowych tenisiści stołowi ATS Małego Trójmiasta Kaszubskiego zagrali w Sali SP 6 w Redzie. Mecze wyjazdowe były bardzo podobne, ani przez chwilę zwycięstwa naszych tenisistów stołowych nie było zagrożone. Pokonali rezerwy MRKS Gdańsk 8:2 i UKS Ebro Gym Gniew 9:1. Można by powiedzieć, że oba mecze były lustrzanym odbiciem. Od pierwszych piłek tenisiści ATS obejmowali prowadzenie, rozwój wydarzeń w każdym spotkaniu potwierdzał ich supremację. Nawet pojedyncze porażki to raczej ucieczka koncentracji, niż przewaga gości gdyż w każdym w tych spotkań byliśmy lepsi – mówi Wojciech Cierlica . W tabeli zawodnicy OTL Logistics Kamix ATS plasują się na wysokim czwartym miejscu, życzyłbym sobie utrzymania stanu rzeczy – dodaje trener Tadeusz Gaweł, po meczu w Gniewie. Punktowali w meczu z MRKS II – Przemysław Perzyński i Wojciech Cierlica po 2,5pkt.; Jakub Otwinowski i Krzysztof Szwemin po 1,5pkt.; z UKS Gniew: Przemysław Perzyński, Jakub Otwinowski i Wojciech Cierlica po 2,5pkt. ; Krzysztof Szwemin 1,5 pkt.

W takim samym stosunku jak w Gniewie padł wynik w Redzie, zawodnicy OTL Logistics Kamix ATS pokonali LUKS FORTUS Straszyn 9:1, w meczu II ligi państwowej. Mimo że wynik wysoki to goście łatwo pola nie oddawali, a pojedynki w setach były zacięte. Najlepszym przykładem może być pojedynek Jakub Otwinowski (ATS) – Krzysztof Lipski (LUKS), zawodnik przyjezdnych w trzecim secie prowadził już 5:0, aby w rezultacie przegrać 8:11, także inne gry były pasjonujące, mimo że w końcowym rezultacie zwyciężali gospodarze.

Punkty dla OTL Logistics Kamix ATS zdobyli: Jakub Otwinowski,Wojciech Cierlica i Przemysław Perzyński po 2,5 pkt., Jaromir Pyrek 1,5 pkt.

Zawodnikom Akademii Tenisa Stołowego Małego Trójmiasta Kaszubskiego, życzymy jak największej liczby zwycięstw i kibiców tej tak popularnej gry.