Obwody szkolne

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 2 im Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie należą ulice położone w Redzie:

Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Floriana Ceynowy, Franciszka Fenikowskiego, Garncarska, Gdańska od nr 50 i nr 35 do końca w kierunku południowym, Adama Mickiewicza od ulicy Św. Wojciecha do ulicy Szkolnej, Młyńska, Cypriana Kamila Norwida od ul. Szkolnej do końca w kierunku południowym, Obwodowa od ul. Szkolnej do końca w kierunku południowym, Osadnicza, Plac Św. Antoniego, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Św. Wojciecha, Aleksandra Zawadzkiego.

 

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 im Stefana Żeromskiego w Redzie należą ulice położone w Redzie:

12-go Marca, Akacjowa, Aleja Lipowa od ulicy Puckiej do nr 24, Grażyny Bacewicz, Bratkowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chmielna, Fryderyka Chopina, Cisowa, Cyprysowa, Płk. Stanisława Dąbka, Dębowa, Fiołkowa, Gajowa, Henryka Mikołaja Góreckiego, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jęczmienna, Jodłowa, Mieczysława Karłowicza, Kasztanowa, Kazimierska, Wojciecha Kilara, Klonowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Witolda Lutosławskiego, Łopianowa, Łubinowa, Miętowa, Czesława Miłosza, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Mostowa, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Ogińskiego, Olchowa, Owsiana, Ignacego  Paderewskiego,  Parkowa, Polna, Poprzeczna, Przemysłowa, Pszenna, Pucka, Różana, Rumiankowa, Spółdzielcza, Stolarska, Storczykowa, Karola Szymanowskiego, Szafranowa, Świerkowa, Adama Świerzyńskiego, Tatarakowa, Topolowa, Torfowa, Trzcinowa, Usługowa, Widokowa, Wiejska, Henryka Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiklinowa, Willowa, Wiśniowa, Wodociągowa od ul. Mostowej do końca w kierunku północnym, Wrzosowa, Wspólna, Józefa Wybickiego, Żytnia.

 

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 im płk. Kazimierza Pruszkowskiego w Redzie należą ulice położone w Redzie:

1- go Maja, Aleja Jana Pawła II, Pawła Bielawy, Bociania, Bursztynowa, Hieronima Derdowskiego, Cicha, Gdańska od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 48G, Głogowa, Jantarowa, Krucza, Łąkowa, Łososiowa, Adama Mickiewicza od ul. Spokojnej do ul. Szkolnej, Morska, Nasienna, Cypriana Kamila Norwida od ul. Cichej do ul. Szkolnej, Obwodowa od ul. Kazimierskiej do ul. Szkolnej, Ogrodników, Olimpijska, Owocowa, Ks. Józefa Poniatowskiego, Rolnicza, Rzeczna, Słowikowa, Spokojna, Sportowa, Szkolna, Św. Józefa, Tenisowa, Torowa, Warzywnicza, Wejherowska, Wodociągowa od ulicy Rolniczej do ulicy Mostowej, Zbożowa, Zielna, Zielarzy, Źródlana, Żurawia.

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 5 im Jana Drzeżdżona w Redzie należą ulice położone w Redzie:

Aleja Lipowa od nr 24 B1 do końca w kierunku północnym, Biwakowa, Błękitna, Dębowe Zacisze, Długa, Drużynowa, Gawędy, Graniczna, Górna, Harcerska, Korzenna, Kościelna, Letnia, Miła, Miodowa, Podleśna, Obozowa, Okrężna, Pogodna, Prosta, Radosna, Rajdowa, Rekowska, Ks. Tadeusza Semmerlinga, Skautów, Sosnowa, Tęczowa, Wczasowa, Wesoła, Wodniaków, Zacisze, Zuchów.

 

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 6 im Jana Pawła II w Redzie należą ulice położone w Redzie:

Cechowa, Drogowców, Gniewowska, Jara, Kamienna, Marii Konopnickiej, Krajobrazowa, Królowej Marysieńki, Krótka, Leśna, Na Skarpie, Objazdowa, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Piaskowa, Podgórna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Tarasowa, Zbychowska, Żwirowa.

 

KLASY GIMNAZJALNE 

 

Do obwodu klas gimnazjalnych prowadzonych w Szkole Podstawowej nr 4 im płk. Kazimierza Pruszkowskiego w Redzie należą ulice położone w Redzie:

1 go Maja, Aleja Jana Pawła II, Adama Asnyka, Pawła Bielawy, Bociania, Bursztynowa, Jana Brzechwy, Cechowa, Floriana Ceynowy, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Drogowców, Franciszka Fenikowskiego, Garncarska, Gdańska, Głogowa, Gniewowska, Jantarowa, Jara, Kamienna, Marii Konopnickiej, Krajobrazowa, Królowej Marysieńki Krótka, Krucza, Leśna, Łąkowa, Łososiowa, Adama Mickiewicza, Młyńska, Morska, , Nasienna, Na Skarpie, Cypriana Kamila Norwida, Objazdowa, Obwodowa, Ogrodowa, Ogrodników, Olimpijska, Elizy Orzeszkowej, Osadnicza, Owocowa, Piaskowa, Plac Św. Antoniego, Podgórna, Ks. Józefa Poniatowskiego, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Rolnicza, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Słowikowa, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Szkolna, Św. Józefa, Św. Wojciecha, Tarasowa, Tenisowa, Torowa, Warzywnicza, Wejherowska, Wodociągowa od ulicy Rolniczej do ulicy Mostowej, Aleksandra Zawadzkiego, Zbożowa, Zbychowska, Zielarzy, Zielna, Źródlana,  Żurawia, Żwirowa.

 

Do obwodu klas gimnazjalnych prowadzonych w Szkole Podstawowej nr 3 im Stefana Żeromskiego w Redzie należą ulice położone w Redzie:

12-go Marca, Akacjowa, Aleja Lipowa, Grażyny Bacewicz, Biwakowa, Błękitna, Bratkowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chmielna, Fryderyka Chopina, Cisowa, Cyprysowa, Płk. Stanisława Dąbka, Dębowa, Dębowe Zacisze, Długa, Drużynowa, Fiołkowa, Gajowa, Gawędy, Henryka Mikołaja Góreckiego, Górna, Graniczna, Harcerska, Irysowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jęczmienna, Jodłowa, Mieczysława Karłowicza, Kasztanowa, Kazimierska, Wojciecha Kilara, Klonowa, Konwaliowa, Kościelna, Korzenna, Krokusowa, Kwiatowa, Lawendowa, Letnia, Liliowa, Witolda Lutosławskiego, Łubinowa, Łopianowa, Miętowa, Miła, Czesława Miłosza, Miodowa, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Mostowa, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Obozowa, Michała Ogińskiego, Okrężna, Olchowa, Owsiana, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Podleśna, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Prosta, Pszenna, Przemysłowa, Pucka, Radosna, Rajdowa, Rekowska, Różana, Rumiankowa, Ks. Tadeusza Semmerlinga, Skautów, Sosnowa, Spółdzielcza, Stolarska, Storczykowa, Szafranowa, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Adama Świerzyńskiego, Tatarakowa, Tęczowa, Topolowa, Torfowa, Trzcinowa, Usługowa, Wczasowa, Wesoła, Widokowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Henryka Wieniawskiego, Willowa, Wodniaków, Wodociągowa od ul. Mostowej do końca w kierunku północnym, Wrzosowa, Wspólna, Józefa Wybickiego, Zacisze, Zuchów, Żytnia.