12 VII 2014 r. AQUA SFERA – Festyn i koncerty w obiektywie M. Kaczmarka

W minioną sobotę nastąpił kolejny krok w budowie redzkiej AQUA SFERY, uroczyście wmurowano akt erekcyjny pod budowany kompleks sportowo – rekreacyjny. Ale zanim nastąpiło podpisanie aktu, na parkingu przy budynku PACYFIC mimo nie sprzyjających warunków pogodowych dzieci mogły skorzystać z różnych atrakcji. Zanim jednak wmurowano akt erekcyjny, wieczorem na scenie został podpisany przez przedstawicieli władz samorządowych, miasta powiatu , województwa, banku i inwestora. Jak zapewniał z estrady Mariusz Stanisławczyk prezes Grupy Inwestycyjnej SEMEKO sp. z o.o. za około roku czekające w Gdyni rekiny przeprowadzą się do Redy. Zakończeniem uroczystości były koncerty Grzegorza Hyży z zespołem i AFROMENTAL. Żeby nie deszczowa aura impreza byłaby na wskroś udana, a zaprosili na nią SEMEKO, BANK BOŚ i miasto Reda.

Foto: Michał Kaczmarek